Adrian Pietrasz

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Tytuł magistra fizjoterapii zdobyłem w 2012 roku. Jestem chorobliwie aktywny zawodowo. Rzadko się zdarza aby praca była pasją- mnie się to udało! Odbyłem szereg szkoleń co pozwoliło mi otrzymać dyplom MT I Terapii Manualnej wg standardów IFOMPT. W chwili obecnej rozwój kieruję w stronę diagnostyki funkcjonalnej oraz treningu motorycznego. Stosuje nowatorskie metody terapii które pozwalają mi osiągać sukcesy na tle zawodowym.

Moimi mocnymi stronami jest determinacja w zdobywaniu zamierzonego celu, wkładam serce w pracę z pacjentem w zamian oczekuje zaangażowania. Spośród innych fizjoterapeutów wyróżnia mnie chęć zmotywowania pacjentów do wprowadzenia aktywności fizycznej w swoje życie także poza salą rehabilitacyjną.

Jestem szczęśliwym mężem oraz ojcem dwóch córek. Moimi pasjami są bieganie i góry, a najlepiej bieganie w górach z pacjentami oraz przyjaciółmi. Uwielbiam zdobywać szczyty o wschodzie słońca i delektować się samotnością.